A Forum for all Vampires!

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Некромантски ритуал

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Runaway

Female Taurus Pig
Брой мнения : 126
Birthday : 16.05.1911

ПисанеЗаглавие: Некромантски ритуал   Чет Апр 08, 2010 11:11 pm

0. Извън кръга поставете олтар, на който да има 3 свещи - черна, червена и бяла. Поставете свещите около триъгълник, оцветен в черно и червено. В триъгълника поставете снимка или сигил на човека, който ще призовавате. Запалете wormwood (не знам как трябва да се преведе) и horehaound като благовоние. Може да се използва и благовонието "Flames of Azrael" или "black magic".

1. Призовете посоките както намерите за добре (аз правя Underworld banishing, но всъщност няма никакво значение, сигурно и МПРП върши работа или пък уиканско отваряне на кръга).

2. Призовете (инвокирайте) някое божество, което има сила над мъртвите (пробвал съм с Анубис, Танатос и Мортимус даже, няма значение кое е божеството). Ако не инвокирате в себе си божеството, поне го помолете да наблюдава кръга и да помогне за успех в ритуала.

3. Повикайте духа на мъртвите. В Grimorium verum имаше едно интересно заклинание:

"Colpriziana, offina alta nestra, fuaro menut, призовавам (името на мъртвия), починалият когото издирвам, (името на мъртвия), ти си мъртвия, който ми трябва. Чуй ме, о дух (името на мъртвия) може да приближиш и да отговориш честно на призива ми. Berald, Beroald, Balbin, Gab, Gabor, Agaba! Arise, зареждам те(ви) и те(ви) призовавам."

4. Направете X с камата или жезъла си, викайки името на мъртвеца. Когато видите проявление в дима, кажете му: "Allay Fortission Fortissio Allynsen Roa!". Целта на това е да дадете сила (fortis) и дъх (ruach).

5. Свършете си работата с духа (дайте му задача, поговорете си с него).

6. Когато пожелаете да ви се разкара от главата, кажете "Вървете си, вървете си, починали сенки, чрез силата на Omgroma Epic Sayoc, Satony, Degony, Eparigon, Galiganon, Zogogen, Ferstigon. Давам ви правото да напуснете и да се завърнете към отреденото ви място и нека царува мир помежду ни завинаги"

7. Затворете ритуала.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Некромантски ритуал
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1